Fatih Erdemci "Kapılar" 10 Ekim de Çıkıyor!
30.09.2017

 “KAPILAR” 

 
Besteci ve yorumcu Fatih Erdemci ‘nin “Kapılar” albümü Ada Müzik Etiketi ile 10 Ekim de  Rock müzik dinleyicileriyle buluşuyor. 
 
Albümde yer alan tüm şarkıların  söz ve  müzikleri Fatih Erdemci’ye ait.
Albümdeki parçaların tümünün aranjörlüğünü besteci ve orkestra şefi Murat Cem Orhan üstlendi. Kayıtlar Ege Semercioğlu Stüdyolarında gerçekleştirilmiş, mastering: Çağlar Türkmen, mix: Murat Bulut tarafından yapılmıştır. 1. Ve 6. şarkılarda yine Ege Semercioğlu mixlerde katkıda bulundu. Canlı enstrüman kayıtlarında akustik gitar: Fatih Erdemci, bas gitar: Sıtkı Sencer Özbay, elektrik gitar: Veysel Çolak , tuşlu çalgılar:  Murat Cem Orhan, davul: Yuşa Katı, çello:  Çağ Erçağ, yaylı dörtlüsü: Altın Dubleler, kontrbas: Baran Say, tronmpet-flügelhorn:  Ege Cengiz, obua: Sezai Kocabıyık, geri vokal: Burcu Durmaz eşlik etmişlerdir. Akın Eldes gitar solosuyla, Pamela Spence vokaliyle albüme destek vermiştir.
Albüm fotoğrafları İranlı sanatçısı  Nima Mohseni tarafından çekilmiş, grafik tasarımı Fatih Erdemci tarafından yapılmıştır.

10 Ekim de raflarda olacak olan albüm aynı zamanda tüm dijital platformlarda da yayına girecek.. albüm tanıtımını dinlemek için TIKLAYIN!
 

SON EKLENEN 5 HABER