Yusuf Hanay ve Sude’den yepyeni single: ‘İçimde’
18.06.2021

Yusuf Hanay ve Sude’den yepyeni single: ‘İçimde’

Müzik dünyasının yetenekli dj’i Yusuf Hanay ve genç yorumcu Sude’nin birlikte hazırlandıkları yeni single “İçimde” Ada Müzik etiketiyle yayımlanıyor.

Sude’nin sözlerine, Yusuf Hanay’ın ise altyapısına imza attığı ‘İçimde’, video klibiyle birlikte 18 Haziran da tüm dijital platformlarda yerini alıyor. Arzunun, ilişkilerde uyandırdığı hislerin içtenlikle yansıtıldığı ‘İçimde’, Hanay’ın hareketli ritmi ile 2021 yazına damgasını vuracak. Özgün tınıları ve derin sözleri ile ‘İçimde’ müzik severlerle buluşuyor.

Sude ve Hanay’dan ilk Türkçe şarkı
Çocukluk yıllarından bu yana pek çok müzikal aktivite, dans ve tiyatro etkinliklerinde yer alan Pelin Sude Çelikkol, öğrencilik hayatı boyunca amatör olarak sürdürdüğü müzik çalışmalarına, üyesi olduğu Masge grubuyla profesyonel anlamda da devam etti. Grubu ile birlikte pek çok müzikal sahne ve etkinlikte yer alan ve grup coverlarıyla ünlenen grubu ile Sude, reklam filmi, sosyal sorumluluk projeleri ve pek çok TV programında etkinliklerini sürdürdü. Masge grubunun ilk teklisi olan “Karmakarışık” sonrası “Care” isimli yabancı parçası ile dinleyicilerle buluşan Sude, ilk Türkçe şarkısı ‘İçimde’ ile sahneye dönüyor.


DJ’liğe ilgisi olduğunu 11 yaşında fark edip 13’üne geldiğinde bu alanda eğitimler alan Yusuf Hanay, elektronik müziğe artan ilgisi sonucu stüdyo ve bilgisayar ortamlarında müzik üretmeye başladı. Birkaç yıl kendini geliştirmek için çeşitli çalışmalar yapan genç müzisyen, aldığı teknik eğitimin ardından “Me” isimli ilk çalışması ile profesyonel müzik dünyasına adım attı. Hanay, büyük beğeni toplayan ‘Falling’ ve ‘Care’ adlı parçalarının ardından Sude ile birlikte ilk defa Türkçe bir parçaya hayat verdi.


SON EKLENEN 5 HABER