Bora Öztoptak'tan yeni tekli; "Cüzdan" yayımlandı!
11.06.2021

 Bora Öztoprak’tan Yeni Single “Cüzdan”

Başarılı müzik hayatı ve sahne performanslarıyla birçok müzik severin beğeniyle takip ettiği Bora Öztoprak, bestesi kendine sözleri ise Mert Carim’e ait olan “CÜZDAN” ile yeniden dinleyenleri ile buluşuyor.

Seni Seviyorum, Gidiyorum, Başıma Bela mısın, Akdeniz Geceleri gibi ülkemizde ses getiren klasikleşmiş şarkılarının yanı sıra son yıllarda art arda yayınlanan Cümle Yalan, Hayranım, 9.Köy ve Meselâ teklileri ile de adından sıkça söz ettirmeyi başardı. Haziran ayının ortalarından itibaren tüm dijital platformlarda yer alacak yeni tekli Cüzdan’ın klibi, Öztoprak’ın geçmişten bugüne kendi çektiği kamera ve telefon görüntülerini bir araya getirmesi ile ortaya çıktı. Görüntülerin kurgusu ise yönetmen Uğur Turhan’a ait.

Nükhet Duru, Yonca Evcimik, Yeşim Salkım, Hazal gibi sanatçıların albümlerine de şarkılar veren Bora Öztoprak 2500’ün üzerinde konser ve özel performans gerçekleştirdi. Aynı zamanda tiyatro oyun müzikleri de besteleyen müzisyen Afife Jale Tiyatro Ödülleri “en iyi oyun müziği” kategorisine aday gösterildi. Uzun yıllar MSG (Musiki Eseri Sahipleri Grubu Meslek Birliği) yönetim kurulunda başarılı projelere imza atan Öztoprak müzik yolculuğuna ara vermeden devam ediyor.

Prodüktörlüğünü Ada Müzik’in üstlendiği “Cüzdan” tüm dijital platformlarda...


SON EKLENEN 5 HABER